مزایای استفاده از ویباکس در بازی فورتنایت چیست؟

میل به بازی کردن و رقابت در دنیای دیجیتال و اینترنت بیش از پیش شده است و این به دلیل وجود جذابیت های بسیار بالای این بازی ها می باشد. تعداد بازی های زیادی در بازار موجود است که در سبک های مختلفی طراحی شده اند، در میان آن ها تنها تعداد انگشت شماری از محبوبیت بالا، در سراسر جهان برخوردار هستند.

فورتنایت یکی از این موارد است که طرفدارانی از سراسر جهان را داراست و در هر کشوری از محبوبیت بالایی برخوردار است. در این بازی گیمرها توجه خاصی به ویباکس دارند تا بتوانند خود را به چالش بیشتری بکشانند. در ادامه به طور کامل با ویباکس و مزایای آن آشنا خواهید شد.

آشنایی با بازی جذاب فورتنایت

همان طور که می دانید، ویباکس به بازی فورتنایت مربوط می شود پس بهتر است در ابتدا به طور مختصر با این بازی آشنا شوید. بازی فورتنایت کاملا هیجان را به گیمرها منتقل می کند زیرا در سبک های مختلفی طراحی شده است که هرکدام ماموریت و مبارزات جذاب مخصوص به خود را دارا هستند. در این بازی کاراکترها باید از تمام نیروی خود برای زنده ماندن استفاده کنند.

در بازی فورتنایت می توان در مودهای مختلف به صورت انفرادی یا گروهی به رقابت پرداخت. در یکی از مودهای آن، رقابت ها در یک جزیره اتفاق می افتد که بسیار جذاب است زیرا 100 نفر گیمر در آن جزیره قرار دارند که همه آن ها برای زنده ماندن از سلاح ها و تجهیزات مختلف استفاده می کنند. این رقابت ها جذابیتی بی نظیر را به بازیکنان القا می کند.

ویباکس و نقش موثر آن در بازی فورتنایت

در بازی فورتنایت ویباکس به عنوان یکی از مهم ترین بخش های این بازی به حساب می آید زیرا نقش پول یا همان سکه را در بازی فورتنایت دارد. در بازی فورتنایت یک فروشگاه وجود دارد که می توان امکانات تازه تری را برای بازی کردن خریداری کرد، این امکانات در راستای قوی تر کردن نیروها، جذاب تر کردن بازی و … می باشد.

استفاده از ویباکس که به عنوان ارز بازی فورتنایت است، باعث می شود تا در هر مرحله امکان پیروزی در میادین و رقابت ها برای گیمر زیاد شود. در ادامه مزایای ویباکس شرح داده خواهد شد.

مزایای فوق العاده ویباکس در بازی فورتنایت

وجود ویباکس در بازی فورتنایت دلایل زیادی می تواند داشته باشد که هدف اصلی آن، بالا بردن کیفیت و جذابیت بازی برای گیمرها می باشد. ویباکس را در موارد مختلفی از بازی می توان به کار برد تا از مزایای فوق العاده و بی نظیر آن بهره مند شد. برخی از مزایای مهم ویباکس در زیر ذکر شده است.

لباس های رزمی برای کاراکتر خود به کمک ویباکس بخرید.

در هر مرحله کاراکتر ها می توانند با پوشش های خاصی در مبارزات شرکت کنند که هر پوشش، می تواند خاصیت جدیدی را به همراه داشته باشد. با پرداخت ویباکس می توانید از فروشگاه بازی فورتنایت، یک پوشش مناسب و لباس جنگی برای کاراکتر خریداری کنید و او را تجهیز شده برای مبارزات آماده کنید.

تجهیزات را برای کاراکتر خود خریداری کنید.

قطعا گیمرهایی که در سراسر جهان در حال بازی کردن هستند، از مبتدی تا یک گیمر حرفه ای را شامل می شوند و این نشان می دهد برای آن که با گیمرهای حرفه ای و کاراکترهای آن ها در میدان، یک مبارزه جذاب را داشته باشید باید تجهیزات و سلاح های مختلفی را برای کاراکتر خود بخرید.

خرید تجهیزات و اسلحه ها از مزایای استفاده از ویباکس می باشد و با پرداخت آن می توانید تجهیز شده پا به میدان بگذارید.

ماموریت های بیشتری را با پرداخت ویباکس انجام دهید.

معمولا یک گیمر از بازی کردن و انجام ماموریت های مختلف لذت می برد و ساعت های بیشتری از بازی استفاده خواهد کرد. در فورتنایت می توان در ازای پرداخت ویباکس، تعداد ماموریت ها و چالش های بیشتری را انجام داد.

روش هایی رایگان که می توان به کمک آن ها ویباکس به دست آورد.

حال که ویباکس را به طور کامل شناختید و متوجه شدید که بازی فورتنایت با داشتن تعداد زیاد ویباکس، رنگ و بویی دیگر دارد، بهتر است که راه های به دست آوردن آن را نیز بدانید. دانستن و آشنایی با این روش ها کمک می کند که از قسمت ها و آیتم های مختلف بازی بیشتر استفاده کنید. انجام روش های زیر ویباکس فورتنایت را افزایش می دهد.

  • در بازی فورتنایت این امکان وجود دارد که با لاگین شدن به بازی، از ویباکس بهره مند شوید. این روش کاملا رایگان است و به راحتی قابل انجام می باشد. ویباکس های دریافتی از طریق لاگین شدن، تعداد زیادی ندارد، اما باز هم می تواند در مواقع حساس راه گشا باشد.
  • Battle pass را فراموش نکنید و سعی بر این داشته باشید که آن را خریداری کنید تا از طریق انجام ماموریت ها و چالش هایی متعدد و مختلف آن، ویباکس های زیادی را به دست آورید.

با خریداری آن، چالش های بیشتری نسبت به دیگر گیمرها در اختیارتان قرار می گیرد که با به اتمام رساندن هر کدام، می توان تعداد قابل قبولی ویباکس به دست آورد.

  • در مود نجات دنیا بازی کنید و ویباکس به دست آورید. این روش نیز یک راه دیگر برای کسب ویباکس است که ماموریت هایی دارد و انجام آن ها، پول فورتنایت را به گیمر می دهد تا امکانات بازی را خریداری کند.

خرید راحت و سریع ویباکس فورتنایت

روش های رایگان که در قسمت قبل ذکر شد، نیاز به زمان و انجام ماموریت های مختلف دارد و در هر مرحله، مشخص نیست چه تعداد ویباکس به گیمر تعلق می گیرد. یک روش ساده و سریع وجود دارد که شما را به ویباکس می رساند که این روش، خرید از طریق سایت های فروش می باشد.

در سایت های فروش قانونی می توانید ویباکس را به راحتی و در تعداد های مشخص، خریداری کنید. بهتر است در زمان خرید، قیمت ویباکس ها را در چند فروشگاه اینترنتی به دست آورید تا به صرفه ترین انتخاب را داشته باشید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *