انتشار بروزرسانی جهت افزایش چشمگیر کیفیت دوربین برای گوشی می10 پرو

ماه گذشته، شرکت شیائومی، پرچمدار های جدید خود را برای سال 2020 معرفی کرد که با مشخصات بسیار جذابی نیز همراه هستند.

یکی از نقاط قوت این سری از گوشی های شیائومی، دوربین با کیفیت آن ها می باشد، به طوری که گو‌شی Mi 10 Pro، موفق شد تا در وبسایت DxoMark نمره 124 را کسب کند، اما طبق اطلاعات داده شده توسط وبسایت DxoMark، فرموری که بر روی گوشی می10 پرو، برای این شرکت نصب شده بود، بهبود های نرم افزاری بسیاری را برای افزایش کیفیت این گوشی به دنبال داشت و همین مورد باعث کسب نمره 124 توسط این گوشی شده بود.

این درحالی بود که این بروزرسانی برای دیگر کاربرانی که گوشی می10 پرو را خریداری کرده بودند، هنوز عرضه نشده بود که حالا طبق اعلام شیائومی، این بروزرسانی بزرگ، در اختیار همه ی کاربران قرار داده شده است.

این بهینه سازی ها و بهبود های نرم افزاری در بخش دوربین، مربوط به نسخه V11.0.12.0 می باشد که عملکرد هر 4 دوربین این گوشی را در بخش های فوکوس خودکار، ثبت رنگ ها و در محیط های کم نور بهبود می بخشد و لازم به ذکر است که این بروزرسانی در حال حاضر فقط مربوط به گوشی Mi 10 Pro می باشد، و شیائومی هنوز اطلاعیه ای درمورد این بهینه سازی ها برای گوشی Mi 10، نداده است.

 

گوشی می10 پرو، از 4 سنسور استفاده می کند که به ترتیب 108، 12، 20 و 20 مگاپیکسلی می باشد که هریک به ترتیب وظیفه ثبت تصاویر عادی، پرتره، زوم 10X و الترا واید را بر عهده دارند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *